Pagal modelius > Discovery II

Kuro siurblys

(1/3) > >>

ktuktu:
Sveiki visi.
Auto: Discovery II, TD5, 2000m.
Kuro bake stovi siurblys, kuris del kazkokiu man nesuprantamu priezasciu "garsei kaukia". Jei automobilis yra uzvestas, tai toks jausmas, kad siurblys dirba garsiau negu pats automobilio variklis. Kaip spresti toki reiskini.
Kuro siurblys visiskai naujas, kuro filtras naujas, visa kuro padavimo sistema isvalyta nuo nesvarumu (nors ju ten ir nebuvo). Senasis kuro siurblys buvo pradejas "kaukti", todel keiciau i nauja, nes maniau, kad jam jau galas. Po pakeitimo niekas nepasikeite.
Lauksiu atsakymo. Gal kam jau tokia situacija jau buvo.

Bajoras:
Jis naujas iš parduotuvės, ar restauruotas?
Šeip siurblio kaukimas nurodo jo artėjančią mirtį. Įdomiai pas tave  :o
Iš kurio tu miesto?

ktuktu:
Naujas. Nerestauruotas. Tik as keiciau pati siurbli, plasmasinis korpusas liko senasis.  Gyvenu Kaune.

Bajoras:
Tikrai neteko ardyti, todėl belieka spėlioti pagal kitų mašinų šposus.
Ar tas plasmasinis indas į kurį statosi siurblys neturi itin smulkaus sietelio/filtro? Ar jis tikrai švarus bei praleidžia kurą pas siurblį? Vistik siurblio našumas didelis

Kaune prie auto turgaus ir Domeikavoje yra rimti kuro siurblių restauratoriai, aš tavo vietoje pas juos apsilankyčiau, manau atsakys momentaliai į tavo klausimus.

ktuktu:
Siurblys toks.

Istikro tai nezinau kodel taip vyksta. Isploviau viska ka tik galejau.
Ir dar vienas idomus dalykas. Prie bako stovi kuro filtas

Jeigu atjungiu viena vamzdeli, esanti desineje puseje ir kura leidziu ne per filtra o tiesiog per kibira kuriame buna pripiltas kuras, tai siurblio uzimas sumazeja mazdaug dvigubai. Gal cia turi reiksme pats filtras? Nors ji pirkau nauja "MAN" firmos skirta butent siam automobiliui.
Gal kokia nuoroda butu galima kur tuos Domeikavoje ar prie turgaus rasti?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

It appears that you have not registered with Lietuvos Land Rover forumas. To register, please click here...
Eiti į pilną versiją