Autorius Tema: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos  (Skaityti 2233 kartai)

Atsijungęs dilius

  • Dalyvis
  • **
  • Pranešimai: 46
  • location: kaunas
  • LR dvasia: +0/-0
RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Įrašytas: Balandžio 08, 2018, 22:29:17 »
Laba diena, gerbiami RR Guru!

Po ilgo laukimo išaušo saulėta diena ir mano kieme :) Tapau RR Vogue vairuotoju. Ale su nauju auto ir daugybė klausimų atsirado. Tad nepykite, jei jie atrodys vaikiški... Reikia po truputį pradėti augti...

Taigi, pradedame nuo multimedijos. Bagažinėje stovi DVD grotuvas, o jame parvažiavo ir navigacijos DVD diskas. Vaikai užsimanė DVD su filmuku pasileisti. Įdėjom, o ekrane nerodo. Pradedu studijuotis, o pasirinkus medijas tik 3 opcijos RADIO, CD, TV. Manual'ą skaitau - lyg turėtų būti RADIO, CD, DVD/TV, AUX.

Klausimas: kur šo pakastas, kad yra šis skirtumas? Ar įmanoma mano aparate esančias opcijas kažkaip paprastai praplėsti?

Aparatas 2005-06, pagal VINą - 2006 m. modelis.

Už atsakymą ir komentarus iš anksto nuoširdžiai dėkoju.
RR Vogue 3,6l, bent 2006m. - svajonė ir siekiamybė

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Atsakyti #1 Įrašytas: Balandžio 09, 2018, 09:27:51 »
na pats pagalvok, ar bagažinėje esantis aparatas būtš patogus kaišioti diskus ir juo naudotis? Pas mane pvz. po sedyne užbarikaduotas panašus aparatas. Tai yra navigacijos įrenginys ir ne daugiau. O Dvd grotuvas įsivaizduoju priekinėje konsolėje turėtų būti, ar bardačioke.
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs Edgaras

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1150
  • Age: 39
  • LR dvasia: +6/-1
  • Žalia Diskoteka
Re: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Atsakyti #2 Įrašytas: Balandžio 09, 2018, 10:27:29 »
Sedynese yra ekranai?
Jei nera tai tas DVD irenginys skirtas tik navigacijai, nuskaitys tik navigacijos faila.
Norint ziureti ka kito - turi buti atskiras irenginys.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 09, 2018, 10:29:39 nuo Edgaras »
LR Discovery 3 TDV6 HSE Tonga Green 
- Kaunas -

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Atsakyti #3 Įrašytas: Balandžio 09, 2018, 14:54:10 »
na pats pagalvok, ar bagažinėje esantis aparatas būtš patogus kaišioti diskus ir juo naudotis? Pas mane pvz. po sedyne užbarikaduotas panašus aparatas. Tai yra navigacijos įrenginys ir ne daugiau. O Dvd grotuvas įsivaizduoju priekinėje konsolėje turėtų būti, ar bardačioke.

pagooglinau iš smalsumo, tai visgi esu neteisus, ir pasirodo DVD changeris irgi būna bagažinėje įmestas. Įdomus, sprendimas, gal vietos salone nerado :)
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs dilius

  • Dalyvis
  • **
  • Pranešimai: 46
  • location: kaunas
  • LR dvasia: +0/-0
Re: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Atsakyti #4 Įrašytas: Balandžio 09, 2018, 21:08:29 »
na pats pagalvok, ar bagažinėje esantis aparatas būtš patogus kaišioti diskus ir juo naudotis? Pas mane pvz. po sedyne užbarikaduotas panašus aparatas. Tai yra navigacijos įrenginys ir ne daugiau. O Dvd grotuvas įsivaizduoju priekinėje konsolėje turėtų būti, ar bardačioke.

pagooglinau iš smalsumo, tai visgi esu neteisus, ir pasirodo DVD changeris irgi būna bagažinėje įmestas. Įdomus, sprendimas, gal vietos salone nerado :)

Ačiū visiems atsakiusiems. Reikės įdėmiau pasižiūrėti ar DVD Nav, ar tik DVD užrašyta. Ekranų atlošuose nėra :(
Kažkaip Nav užrašo nepastebėjau...
RR Vogue 3,6l, bent 2006m. - svajonė ir siekiamybė

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: RR L322, 2005m. 3.0d multimedijos opcijos
« Atsakyti #5 Įrašytas: Balandžio 11, 2018, 08:21:31 »
čia užrašai foptošopu uždėti, kad paaiškinti, kas tai per įrenginiai, o realiai jų nerasi :)
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE