Autorius Tema: kondicionierius  (Skaityti 3282 kartai)

Atsijungęs edmundo22

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 11
  • LR dvasia: +0/-0
kondicionierius
« Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 00:50:27 »
Sveiki. Kas gali buti kad neissijungia kondicionierius ? Kondicionieriu neijungtas , kai tik pajungi langas kojos , arba langas - pasijungia kondicionierius ir pastoviai sukas . Tik isjungus tas padetis  ( kojos langas arba langas ) jis atsijungia , o ant kitu padeciu jeigu reikia pajungi jei ne nejungi . gal kas zinot ? ACIU . . .

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kondicionierius
« Atsakyti #1 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 08:00:34 »
Ne iki galo supratau kas norėta pasakyti... Langas-kojos arba langas - pastoviai pučia, jei kitos padėtys - dirba normaliai priklausomai nuo temperatūros? Kažkaip keista..
Parašyk dar koks konkrečiai Freelas.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs RaimisB

  • Moderatoriai
  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 2704
  • Age: 2020
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +20/-19
    • www.eljunga.lt
Re: kondicionierius
« Atsakyti #2 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 08:32:25 »
kai nukreipi oro srauta i langa, isijungia lango nuputimas, tam ijungiamas sildymas ir kondicionierius vienu metu (taip issausinamas oras ir greit nupucia rasojima nuo lango).  Siaip sis rezimas kitose auto isijungia, kai ijungi mygtuka "lango rasojimo nuputimas", nznau, gal ten ner to mygtuko.
Siap parasyk, kad oro srauta jungi i langa, arba i langa kojas, speliot nereiks :)
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 19, 2014, 08:34:29 nuo RaimisB »
Defender 90 300TDI, Defender 110 TD5
www.eljunga.lt

Atsijungęs edmundo22

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 11
  • LR dvasia: +0/-0
Re: kondicionierius
« Atsakyti #3 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 19:01:10 »
nu pas mane to myktuko nera . ar kondicionierius visada turi suktis jeigu oro srautas nukreiptas i langa ar langa kojos? pas mane jis sukasi pastoviai , tas ir kelia nerima. Freelander 2005m 1,8 bendzinas

Atsijungęs RaimisB

  • Moderatoriai
  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 2704
  • Age: 2020
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +20/-19
    • www.eljunga.lt
Re: kondicionierius
« Atsakyti #4 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 20:42:23 »


tok mygtukas
Defender 90 300TDI, Defender 110 TD5
www.eljunga.lt

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kondicionierius
« Atsakyti #5 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 21:02:26 »
Jei šitas mygtukas - suksis pastoviai.

Šiaip jau kvailai paklausiu - bet paklausiu: savininko vadovą (Owner guide) susiradai ir perskaitei? Kartais labai padeda - nes aprašyta problema yra švelniai sakant keista... gal tu mums ją neteisingai nupasakoji?

http://www.manuals365.com/swf/land+rover/land_rover_freelander_owners_manual_2005.html
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs edmundo22

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 11
  • LR dvasia: +0/-0
Re: kondicionierius
« Atsakyti #6 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2014, 23:34:48 »
sio myktuko nera. nu suprantu kad kaip ir manuale raso kad , nusausina ora ir nupucia rasa. man labai idomu ir gal zinot ar visada turi suktis tas kondicionierius ? as kaip suprantu turi stovet rele kuri tam tikra laika pajungia kondicionieriu ( nupucia langam ras ) ir paskui vel atjungia . ot manuale to neraso kiek laiko turi suktis ar visa laika ar trumpai .:(

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kondicionierius
« Atsakyti #7 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2014, 07:53:17 »
Šis mygtukas pas tave pažymėtas 3 numeriu (kairė pusė viršutinis). Jį paspaudus suksis pastoviai ir maksimaliu greičiu maždaug 10 minučių, po to turėtų išsijungti. O dabar konkrečiai pagal numeriukus, kaip ir ką sujungi/pasuki, kai yra gerai ir kai yra blogai.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs edmundo22

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 11
  • LR dvasia: +0/-0
Re: kondicionierius
« Atsakyti #8 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2014, 19:37:35 »
Sveiki. nera pas mane sio myktuko kury jus man nupieset ir apie kury mes kalbam , as viska suprantu. turiu nufotografaves savo automobilio visa myktuku sistema , bet nemok ikelti nuotraukos. Vmantai . ten kur tusakiai  kairej virsutinis myktukas yra lango nuputimas, ten ta vieta tuscia. pas kitu freelanderiu kaip mano tas myktukas yra o pas kitu nera.   
1 ) as nezinau , ar gerai ar ne . Noriu suzinoti kodel kondicionierius sukasi pastoviai jeigu jis neijungat?
2 ) as pajungiu oro srauta  ( pasuku ratuka pilnai i desine iki galo ten pas mane ira nukreipiama y langa , toks pat paveiksliukas kaip ir RaimisB idejo. ) ir pasijungia kondicionierius ,bet neissijuniga neipo 10min nei po2 val nors pasukta ant pilno karscio .
3 ) pasuku ratuka ir nukreipiu srauta i langa ir i koja , tai is desines puses pasuku atgal , ten pas mane piesinukas toks . rodykle i kojas ir taspac paveiksliukas i langa. kondicionierius taip pat veikia ir neissijungia.
4 ) O ant kitu padeciu jis neveikia kol privertinai nepajungi  ( nepaspaudi myktuko ) nu kaip ir turetu buti.
5 ) Ar as naudodamas tomis padetimis oro sarauta ziema ir naudodama karsta ora , nesugadinsiu konors? nes kondicionierius suksis pastoviai .

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kondicionierius
« Atsakyti #9 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2014, 22:37:45 »
Suprasta kad mygtuko nėra. Yra du variantai: arba kažkas blogai, arba taip ir turi būti kai nėra priverstinio lango apipūtimo mygtuko - tipo tokiu būdu nupučia langą? Negaliu atsakyti - gal kas nors iš turinčių Freelą atsilieps.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)