Registracijos sutikimas

1. PAGRINDINĖS LAND ROVER FORUMO TAISYKLĖS:

1.1 Forumo Administracija gali pakeisti šias taisykles atskirai neįspėdami kiekvieno forumo nario apie pakeitimus. Šios taisyklės, o taip pat ir visi tolimesni jų papildymai pradeda galioti nuo oficialaus jų paskelbimo šioje taisyklių temoje.

1.2 Forumo taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, jas pažeidus ir taisyklių nesilaikantys forumo vartotojai bus įspėjami arba/ir BAN'uojami (apribojami).

2. REGISTRACIJA:

2.1 Land Rover forume anketos registracija yra nemokama. Tik registruoti forumo dalyviai matys pilnai temas ir postus, galės dalyvauti diskusijose, kurti temas leistose temose, užduoti klausimus ir naudotis kitomis skirtomis privilegijomis.  Neprisiregistravę prie forumo matys tik bendro pobudžio temas, jie negalės dalyvauti diskusijose, kurti temų ir nematys temų, bei postų daugelyje temų.

2.2 Jūsu elektroninio pašto adresas, kurį naudojate registruodamiesi turi būti galiojantis. Jei siekiate privatumo, savo Profilyje galite nustatyti, kad šis adresas nebūtų rodomas kitiems forumo dalyviams. Administracija garantuoja šio adreso konfidencialumą. Administracija pasilieka teisę naudoti forumo dalyvių e-pašto adresus, noredama išsiūsti bendro pobūdžio pranešimus.

2.3 Draudžiama registruotis prasmės neturinčiais vartotojų vardais (pvz. 59o13GF45), vartotojos bus įspėtas, jei įspėjimas bus ignoruojamas - anketa bus ištrinta. Taip pat draudžiama vartotojų vardui pasirinkti necenzūrinius žodžius ir išsireiškimus, svetainių adresus, juridinių asmenų vardais, el.pašto adresus ir bet kokią kitą reklaminio pobūdžio informaciją.

2.7 Forumas skirtas tik Land Rover gamintojo tematikai ir kitų gamintojų automobilių aptarimai nėra toleruotini.


3. ŽINUTĖS, TEMOS, BENDROS TAISYKLĖS

3.1 Forume diskutuojamos temos turi atitikti forumo struktūrą ir temos pavadinimo tematika, kad būtų galima lengviau orentuotis ir rasti dominančią temą/žinutę. Temos pavadinimas turi būti formuluojamas aiškus ir konkretus, bei pageidautina nurodyti modelį. Draudžiama kurti temas didžiosiomis raidėmis.

3.2 Betikslių, reklaminių, ne pagal temą žinučių rašinėjimas nėra skatinamas. Vartotojo anketa bus apribota, iš kurios bus patalpintas didelis kiekis reklaminių žinučių, taipogi pasikartojantys postai per įvairias temas, bei postų rašymas vienas po kito iš eilės.

3.3 Prieš sukurdami naują temą būtinai įsitikinkite, kad ji atitinka srities ir pačio forumo tematiką ir ar nėra pasikartojanti tema, kuri anksčiau jau buvo išdiskutuota ir neprieštarauja aukščiau nurodytoms taisyklėms.

3.4 Draudžiama kurti temas ir žinutes su melaginga informacija (talpinant informaciją - nurodyti šaltinį), o taip pat tokius postus, kuriuose būtu grubių, necenzūrinių, įžeidžiančio turinio, žeminancio asmenį pobudžio, žodžių - autoriai bus griežtai įspėjami, naudojantys didelius įžeidimus - BAN‘uojami be įspėjimo. Necenzūrinius žodžius reiktų maskuoti Pvz. Py*****, bandantys apeiti automatine cenzuravimo sistema ir nesilaikant etikos taisyklių, bus apribojami.

3.5 Žinučių trynimas atliekamas be atskiro vartotojų perspėjimo.

3.6 Pasikeitus diskusijos temai - būtina pradėti naują temą, o diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų ar kelių dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninius susirašinėjimus. Asmeniniai santykių aiškinimaisi viešame Land Rover forume yra netoleruotini, tokia tema gali būt rakinama, o vartotojai nejaučiantys ribų, bus laikinai apriboti.

3.7 Draudžiama kritikuoti ir/ar kitaip kenkti juridinių asmenų vardą (servisai, firmos, parduotuvės ir t.t.), neturint konkrečių faktinių pavyzdžių. Lietuvos LAND ROVER forumas neneša jokios teisinės atskomybės už asmenų išsakytas nuomones.

3.8 Kilus įtarimui, kad dalyvis forume rašo 2-iem ar dar daugiau "klonų" ir tam pasitvirtinus sutampančiais IP, moderatoriai pasilieka sau teisę klonus blokuoti, uždraudžiant jiems reikštis.

3.9 Forume, paisant tolerancijos ir pagarbos principų, negalima į šuns dienas dėti vieno ar kito produkto, asmens, automobilio, modelio, markės ir t.t. juolab neturint akivaizdžių įrodymų, teiginių, faktinių sulyginimų su tos pačios srities ar lygio produkcija. Terminai "nevalit", "gyvūnas" ir panašūs, vertinant autotransporto priemones, šiame forume nevartotini ir draudžiami, tad turėkite patys savigarbos kritikuodami kitus.

3.10 Land Rover forume netoliaruojamos ir draudžiamos temos, žinutės, pranešimai apie svaigalus, nusikalstamą veiklą, korupciją, grasinančio pobudžio tekstai, bei kiti pasisakymai už kuriuos yra numatytos bet kokios baudos Lietuvos respublikos įstatymuose.

3.11 Lietuvos LAND ROVER forumo administracija nesame atsakingieji asmenys ir neprisiimam atsakomybės už informacijos forume ar naujienų skiltyje teisingumą, taip pat neprisiima atsakomybės už galimą patirti žalą, tokią informaciją naudojant.

3.12 Forume be individualaus administracijos leidimo draudžiamos visos juridinių asmenų reklaminės temos ir skelbimai turgaus skyriuje bei kitose temose. Fiziniams asmenims šis punktas netaikomas, išskyrus atvejus kai iš paslaugų ar prekybos srities daromas verslas ar kitaip gaunamos pastovios pajamos.
 


Būtume dėkingi jei: būtų klausiama patarimų ar nuomonės. Žinodami problemos sprendimo būdą ar atsakymą, juo pasidalintumėte forumo administracijai PM pagalba arba tam skirtose temose. Pasakotumėte savo istorijas, susijusias su automobiliais, tuo praturtindami šį forumą, o aktyviausi nebus užmiršti. Nepamirštumėte humoro. Kritikuotumėte remdamiesi faktais, o ne emocijomis. Jūsų tekstai būtų aiškūs ir lengvai suprantami. Prašant pagalbos, nurodytumėte automobilio markę, pagrindinius techninius duomenis bei miestą, kuriame vyksta veiksmas. Savo anketoje nurodytumėte gyvenamą/atstovaujamą vietovę (Location skirsnyje)

Forumo administracija