Autorius Tema: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)  (Skaityti 20328 kartai)

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Įrašytas: Sausio 31, 2013, 13:01:21 »
Kokiomis savybėmis pasižymi vieni ar kiti Roveriai? funkcionalumas? patikimumas? prestižas? pvz lyginant su Nissan, Mitsubishi ar Toyota tos pacios klasės visueigiais? čia rimtas klausimas
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 31, 2013, 13:37:35 nuo Arvydas »
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Lanr roverius? :)
« Atsakyti #1 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 13:21:06 »
Arvydas provokatorius :D Įspėju, jei prasidės "šventasis karas" ir vieno modelio visureigio iškėlimas prieš kitą be deramos argumentacijos, tokios žinutės bus trinamos arba redaguojamos. Jei patinka jūsų LR, sakom kad patinka ir kodėl , o ne kad geresnis už kažką kitą.

Man tai buvo ir yra Rover vardo tęsinys... Turėjau Rover 414, po to Rover 75, dabar LR Discovery 3. Land Rover vardas aišku yra gyva legenda - o mane konkrečiai žavi mano turimo automobilio patogumas, tyla salone, dinamika, salono transformavimo galimybės(visas galas sėdynės(5 iš 7) susideda į lygias grindis), galimybė miegoti mašinoje, na ir aišku galimybė nuvažiuoti nuo asfalto, pernelyg nesijaudinant, kad pastrigsi ant kiekvieno kupsto.

Dar labai patinka tai, kad Discovery 3 yra griežtų ir apgalvotų formų, nėra "nucukrintas" ir nuapvalintas. Salone viduj viskas funkcionalu ir apgalvota, iš esmės labai patogu ir pasiekiama ranka, vairavimas tiesiog teikia malonumą. Vienintelis dalykas kurį žadu pakeisti - padaryti kad laikrodį rodytų ne ant radijo, o prietaisų skydelyje - nesusipratimas kažkoks iš ankstyvųjų softo versijų programuotojų pusės. A, ir trūksta man šildomų sėdynių - gal kada persidėsiu - bet čia jau tokia versija teko.

Kas dėl offroad - kadangi neplanuoju iki rankenų lįsti į purvą, pneumatinė pakaba mane visiškai tenkina. Tinkamai prižiūrint tai tik papildomas komfortas - visgi mano kaulai jau nori patogesnio važiavimo :D

Jei kada keisiu - liksiu ir toliau prie LR. Taip tikiuosi.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #2 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 16:29:27 »
mano pasirinkimas taip kaip ir nebuvo susijes konkreciai su LR, bet kriterijus atitiko butent sis modelis. O kriterijai buvo: automobilis padidinto pravazumo ir nesivelkantis palei zeme (prosvaisa bent 18cm), dyzelis, 7 normalios sedimos vietos, didele bagazine. Tarp minivenu tinkamo varianto neradau, tai realiai pasirinkimas buvo tik is visureigiu. O is visureigiu (senesniu nei 5-7 metai) sis LR modelis vienintelis turi padorias ir tikrai panaudojamas sedimas vietas bagazineje, nes kituose modeliuose, kaip liaudies folkloras sako, tai sedynes gale skirtos tik girtiems draugams parvezti is baliaus :) Kadangi dar per trumpai  turiu, tai nepasakysiu, ar jis mane labai dziugina, ar vidutiniskai, ypac kad turiu dar nesutvarkytu ivairiu problemeliu. Manau, po kokiu metu bus aiskesnis vaizdas.
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #3 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:10:26 »
jau noriu pamatyti ir palyginti LR trečiaja eilę, ir bagažinės dydį :), beje pas TLC jei nadoti trečia eilę, bagažinėje vietos lieka nebent moteriškam rankinukui :D
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #4 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:19:53 »
Persigalvosi nuo TLC ant LR? Sutinku atvažiuoti ir parodyti :D :D  :P
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs ZaliasRR

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1222
  • location: VILNIUS
  • LR dvasia: +13/-1
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #5 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:20:15 »
o ka TOYOTOM nera vietos savo forume  :D :D
www.landrovergarazas.lt Range Rover p38 Ex, Range Rover L322

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #6 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:48:12 »
Persigalvosi nuo TLC ant LR? Sutinku atvažiuoti ir parodyti :D :D  :P
vargiai kad persigalvočiau, nes gerai žinau kriterijus, dėl ko buvo mano toks pasirinkimas, o ne kitoks. Esu patenkintas savo pasirinkimu. Esu daug nuomonių girdėjęs apie LR, todėl ir susidomėjau kokiais kriterijais jūsų pasirinkimas nulėmė tokį jūsų pasirinkimą. TLC pasirinkau dėl patikimimumo, išliekamosios vertės, na ir svariausias argumentas - TLC120 dizainas labai patiko. Bet kadangi buvau nusivylęs galimu TCL120 pasirinkimu, tai ėmiau iš salono "nuliovą". Ar verta imti nuliovą, čia jau kita tema :D
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #7 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:49:27 »
o ka TOYOTOM nera vietos savo forume  :D :D

trukdau? :D tiesiog pas jus yra vienas kitas gyvas, o pas toyotistus visiškas bendravimo ignoras :(
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #8 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 20:55:54 »
Netrukdai :) Netgi labai šaunu kad esi:) Bet po tokio klausimo pats Dievas liepė pasijuokti :D Sorry jei ką...
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Edgaras

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1150
  • Age: 39
  • LR dvasia: +6/-1
  • Žalia Diskoteka
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #9 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 22:57:08 »
Sveiki. Turbut reikėtų prisistatyti. Taigi - Edgaras, pažįstami esame su Vytautu, mus kadais vienijo, manau, ir tebevienyja Rover 75. Esu naujokas forume, neturintis dar geležinio žirgo, tačiau planuojantis jį įsigyti pavasario proga. Bėga laikas, auga poreikiai. Planuojame keliauti automobiliu, tad man reikia patikimo daikto. Discovery 3, atrodo tikrai patikimas ištverti ilgą kelionę. Galbūt jo dinamiškumas, bei erdvė salone, kaip ir minėjo Vytautas - miegojimo erdvė, turbūt ne ką mažesni privalumai. Visureigio paieškas pradėjau prieš gerą pusmetį, teko kai ką išbandyti, daug masčiau apie Toureg'a, kadangi visgi daugiau km ketinu važinėti asfaltu nei bekele, tačiau mano nuomone galutinai užtvirtino šitas klipukas
Be to, būsimasis Disco 3, bus graži Rover vardo tąsa. Ateity tikrai ketinu prisijungti prie Jūsų, su malonumu pakviesiu į pasivažinėjimą Molėtų rajone, tarp ežerų, na ir po to į vakarinę programą prie ežero su visa kita reikiama atributika :)
LR Discovery 3 TDV6 HSE Tonga Green 
- Kaunas -

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #10 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 23:00:49 »
Šaunu Edgarai - kuo mūsų bus daugiau tuo bus įdomiau:) tęsim pažintį ir toliau:)
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #11 Įrašytas: Sausio 31, 2013, 23:32:05 »
jau noriu pamatyti ir palyginti LR trečiaja eilę, ir bagažinės dydį :), beje pas TLC jei nadoti trečia eilę, bagažinėje vietos lieka nebent moteriškam rankinukui :D

Jei pakelta trecia eile, tai taip, vietos bagazineje praktiskai nelieka ir pas LR. Bet galima naudoti tik viena sedyne gale, ka as dazniausiai ir planuoju daryti, t.y. realiai man 5 arba 6 vietu reikia, kai visa seimyna su mociute kur vaziuoja.
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #12 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 08:21:07 »
Vežiau sykį kolegas iš darbo, vienas ilgas ((apie 190cm) kaip tik sėdėjo gale - klausiau kaip su vieta - sakė viskas ok, patogu. Na bet septyniese važiuojant tai jau tikrai reiktų stogo bagažinės :D
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #13 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 08:44:55 »
Vežiau sykį kolegas iš darbo, vienas ilgas ((apie 190cm) kaip tik sėdėjo gale - klausiau kaip su vieta - sakė viskas ok, patogu. Na bet septyniese važiuojant tai jau tikrai reiktų stogo bagažinės :D

Vytautai, ne ilgas, o aukštas, ilgas būna anas galas :D, kai važiuoti nori, tai ten tilps atsisėsti bet kas, bet tolimesniai kelionei tai tik vaikai. Pas patį trys dukros, tai labai patogu jei dar uošvienę ar šiaip kokį žmogų kartu vežtis reikia.
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs Edgaras

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1150
  • Age: 39
  • LR dvasia: +6/-1
  • Žalia Diskoteka
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #14 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 11:18:21 »
Uošvienei ir stogo bagažinė tinks :)
LR Discovery 3 TDV6 HSE Tonga Green 
- Kaunas -

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #15 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 12:06:31 »


Vytautai, ne ilgas, o aukštas, ilgas būna anas galas :D

O gal čia avansu? :D

Aišku, toli važiuojant gal ir kitaip atrodytų. Šiaip tai aš pas save galines sėdynes išmontuosiu - man nėra tokio poreikio jas turėti, o atsiras vietos įvairiem daiktam sudėti. Net ir jom esant kai kas ten neblogai telpa, tai bus dar geriau.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #16 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 14:52:45 »
hmm tai kodel is kart 5'viecio neemei? As kai ieskojau, tai 7'vieciu buvo labai mazas pasirinkimas, o ir kainos ju didesnes kazkiek, man net buvo mintis imti penkiavieti ir detis sedynes, bet po to pasvarsciau, kad nelegalu butu is technines pues (tech pase, taigi 5vietis liktu), o ir kainuotu toks perdirbimas daugiau, nei iskart suradus 7'vieti.
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #17 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 15:12:00 »
Uošvienei ir stogo bagažinė tinks :)

kai liepsi savo uosvienei lipt ant stogo, pakviesk, atvažiuosiu pažiūrėti :DD
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #18 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 16:00:31 »
hmm tai kodel is kart 5'viecio neemei? As kai ieskojau, tai 7'vieciu buvo labai mazas pasirinkimas, o ir kainos ju didesnes kazkiek, man net buvo mintis imti penkiavieti ir detis sedynes, bet po to pasvarsciau, kad nelegalu butu is technines pues (tech pase, taigi 5vietis liktu), o ir kainuotu toks perdirbimas daugiau, nei iskart suradus 7'vieti.

Visų pirma(ar paskiausia, net nežinau :) ) toks pakliuvo. Visų antra - turėjo būti 7-vietis, nes tik tada susideda į lygias grindis, nepriklausomai S, SE ar HSE (5-viečiam deja nesusideda visiškai). Visų trečia, teoriškai norėjosi alpinio stogo, o lygtais tai buvo tik mandresnėse HSE versijose(automatu praktiškai tai reiškia 7-vietis) - bet šito neieškojau specialiai, tiesiog pasisekė. Kažkaip taip :D
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #19 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 16:07:03 »
Uošvienei ir stogo bagažinė tinks :)

kai liepsi savo uosvienei lipt ant stogo, pakviesk, atvažiuosiu pažiūrėti :DD

Gal pas jį geležinė drausmė :D Bet Disko ir uošvienei vietos užteks.
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #20 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 18:44:09 »
HSe ne visada 7'vietis, jei pirkejas to nepageidavo, kai pirko is salono. As irgi buvau nustebes, kai tai suzinojojau, nes galvojau, kad auksciausioje komplektacijoje tai jau po defaultu visada bus.  Ir ziuredamas skelbimus radau daug HSE variantu, bet tik 5 vietu. O rinkausi is mobile.de, tai patikek, perziurejau tikrai daug pasiulymu Vokietijoje.
O jei sedynes gale planuoji isimti tai prarasi vienoda antros ir trecios eiles grindu lygi, nes gi bagazine pagiles gana stipriai.
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #21 Įrašytas: Vasario 01, 2013, 18:57:47 »
Jo, žinau kad HSE buvo ir 5 sėdynių. Kad duobė bus tai aišku - dangtį padarysiu ir po problemos. Be to, ilgesniems išvažiavimams dar darysiu platformą miegojimui ir daiktams po lova/platforma :)
Dėl mobile.de tai net nežiūrėjau ten - vieni perpardavinėtojai - labai sunku rasti ką nors vertą dėmesio. Buvau susiradęs itališkų ir prancūziškų skelbimų puslapius, bet nusipirkau Lietuvoj ir nesigailiu - tpfu tpfu :)
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Crayzas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 772
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +2/-0
  • Land Rover Defender 110
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #22 Įrašytas: Balandžio 18, 2013, 13:18:30 »
Čia kaip tik praeitų metų straipsnis į šią temą: http://www.15min.lt/naujiena/gazas/naujoves/kunigu-ir-vyskupu-ratai-219-198731

Aktuali straipsnio pirmoji dalis ;)

Crayzas

Atsijungęs Arunas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 717
  • Age: 49
  • location: Vilniaus raj.
  • LR dvasia: +2/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #23 Įrašytas: Balandžio 18, 2013, 17:37:47 »
cha, neblogai cia, gal ta kunigeli i pokatuske pasikviesti, tuo paciu ir nuodemes ispirktu :)
Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #24 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:00:43 »
Manau čia bus tinkama tema tolimesniai diskusijai šia tema :)

Vyrai, ar nenoretumet pasigalineti si sestadieni gamtoje? :) (o ne zodziais :) )
As galeciau pabuti vienas is teiseju :)
Manau VMatas irgi nieko pries butu pabuti teiseju :)
Va tada ir paziuresim pas ka, kas... :)
Maciau filmuka busimos trasos, tai tikrai ten turetu buti kur pasigalineti :)

Su Vmatu važinėjames gamtoje jau beveik metai, ir sau aš pasidariau išvadas kad tai yra tolygūs automobiliai. Taip kiek pliuso turi disko su galimybe pasikelti ir pasididinti pravažumą, bet ta papildoma galimybė, kaip ir kita papildoma elektronika yra brangesnė įsigijimo momentu, ir ir reikalauja vėliau daugiau priežiūros. Vieniems tai yra teigiama, kietiems neigiama. Ir vienas ar kitas pasivažinėjimas nieko nelemia, o atsakymus galima gauti išvažiavus į tikrai tolimą kelionę, ar ekpediciją kur ir pasirodytų tikrosios savybės ir vertybės.

VMATAS dėkui! Tavo tema davė daug naudingos informacijos, beje gražus tavasis discoveris!

    P.S Kas sakot pasilikti Land Cruiseri, tai sakau priežastinį jis jau atgyveno savo, pasidarė neįdomus,ačiū dėvui jokių problemu su juo per 5 metus neturėjau, norisi kažko naujo, 150 geras taip pat, bet  iš tokio pat modelio į tokį pat, nebesinori lipti. :D O LR4 manes asmeniškai visiškai nežavi

Man tikrai įdomu buvo sužinoti kodėl žmogus važinėjantis TLC 120 nori pasirinkti lygiavertų (čia tik mano nuomone) LDisco 3. Atsakymą gavau, jis mane visiškai tenkina, ir su ta nuomone visisškai sutinku :)


P.S. dėl TLC 120 ir LR Discovery 3, tai teko daug važiuoti medžioklėse ir ne tik, ir su vienu ir su kitu.
Nesigilinant į niuansus bendrai, mano ir daugelio medžiotojų nuomonė, kad Discovery 3 laimi prieš TLC 120 rezultatu 10:6 :)
Man trūksta tamstos argumentų ir pavydžių, 10:6 nieko nesako :D

Vyrai, kiek jums metu?  ;D Norėdamas surasti tinkamos informacijos, pasijutau kaip BMW forume, kuriame AUDI fanai bando įkasti vieni kitiems :D

aš nematau jokio puolimo, bent jau iš manęs :) tik noriu diskutuoti, dėkoju už išsakytas nuomones :)
Toyota ir Afrikoj Toyota :)