Autorius Tema: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)  (Skaityti 20331 kartai)

Atsijungęs gkgiedrius

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 625
  • LR dvasia: +6/-5
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #25 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:11:13 »
Vežiau sykį kolegas iš darbo, vienas ilgas ((apie 190cm) kaip tik sėdėjo gale - klausiau kaip su vieta - sakė viskas ok, patogu. Na bet septyniese važiuojant tai jau tikrai reiktų stogo bagažinės :D

Kas dažnai važinėja 6 ar 7, ir dar nori turėti vietos keliems lagaminams, mano pasiūlymas būtų
ne stogo bagažinė, nes nukenčia aerodinaminės savybės, kuro sunaudojimas ir pan., o bagažinė
ant kablio. Pasižiūrėti galima čia http://heck-pack.de/
Aš asmeniškai tokią naudoju medžioklėje, sumedžiotiems žvėrims vežioti, kad bagažinės neiškruvintų laimikis.
Tarp medžiotojų pavadinimas yra lavondėžė, bet puikiausiai tinka vežti vaikišką vežimėlį, kelis lagaminus
ir t.t. Priveržiu su diržais ir apsuku politileno plėvele, net policija nesikabinėja, nes Disco numeris aukštai ir
galinių lempų neužstoja, kuro sąnaudų neįtakoja papildomas svoris. Gali važiuoti pilnu ekipažu ir vežtis ką tik
nori.
LR Discovery 3 TDV6 HSE Java Black
Vilnius

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #26 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:15:16 »
Na na, žiūrėsim kaip čia vystysis reikalai.. nesusimuškit :)Ir neužmirškit kad egzistuoja ne tik LR ir TLC..
Mano nuomone dauguma visureigių yra lygiaverčiai, ir pravažumo prasme be ypatingų ekstremumų tiek mano Disko, tiek Arvydo TLC kažkaip ypatingai nesiskiria, išskyrus tai kad aš mažiau braukau dugnu :) Toliau eina individualūs dalykai, TLC man nepatinka savo išvaizda, tiek išorės, tiek vidaus, kiek sėdėjau - Disko man komfortiškesnis. Na ir visokios kitokios smulkmenos prisideda. O kaip bus su gedimais, kai Arvydo TLC bus jau 6-7 metų tai dar pažiūrėsim :)
Pirmyn toliau į ginčus, tik argumentuotai prašyčiau :D
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs gkgiedrius

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 625
  • LR dvasia: +6/-5
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #27 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:19:32 »
Ant kablio uždėta bagažinė, su laimikiu.

« Paskutinį kartą keitė: Spalio 29, 2013, 16:27:06 nuo gkgiedrius »
LR Discovery 3 TDV6 HSE Java Black
Vilnius

Atsijungęs gkgiedrius

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 625
  • LR dvasia: +6/-5
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #28 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:25:59 »
Va taip atrodo bagažinė ant kablio, aišku ir kitus daiktus galima vežioti

LR Discovery 3 TDV6 HSE Java Black
Vilnius

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #29 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:39:02 »
Automobiliai skirti kelionėms, o šios tavo siūlomos dėžės tik ir tinkamos pagal šiose nuotraukose rodomą paskirtį, t.y. medžioklei. Savo krepšių aš taip neveščiau tiek dėl saugumo sustojus, tiek dėl apsaugos nuo purvo, lietaus ir panašiai. Taip pat visai netinka į bekelę, nes stipriai sumažina užvažiavimo nuvažiavimo kampus. Važiuojant 6-7 ar vežantis daugiau mantos renkuosi stogo bagažinę, nors tai tiesa, padidėja kuro sąnaudos, taip pat t.y. didelis minusas jei kelionė keltu, padidėja brangiai apmokamas aukštis, bet alternatyvos nelabai matau.
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs Crayzas

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 772
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +2/-0
  • Land Rover Defender 110
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #30 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 16:42:53 »
Apie ką mes čia? Apie bagažines?

Crayzas

Atsijungęs justasRR

  • Laiko patikrinti broliai
  • Gyventojas
  • **
  • Pranešimai: 851
  • Age: 42
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +9/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #31 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 17:02:37 »
Pabandysiu atsakyti i temos klausima, kaip as issirinkau savo RR Sport.
Man jis gražiausias iš visų ne parketinių 4x4. O jei rimčiau tai nuo visko iš pradžių:
Labiausiai masinos su didele bagazine pirkima itakojo, matyt ne vaiko gimimas, o zmonos noras sukrauti visa ir dar puse gyvenimo vaziuojant kažkur savaitgaliui, nesneku apie savaites atostogas. Kadangi paskutine masina buvo bmw 330 xd universalas, supratau kad sekanti bus 4x4, o dėl dėl aukščiau paminėtų žmonos sugebėjimų tai universalai visi pasirodė per maži (na gal išskyrus senuosius Volvo saldytuvus  ;)). Sekantis zvilgsnis buvo į bagažinių dydzius tačiau atsizvelgiant i mašinos išvaizdą. x5, x6, ML, gražios bet per mažos bagažinės, TLC vien dėl išvaizdos atmečiau, nes kuo naujesnis modelis tuo labiau priekinės faros išsprogusios, lyg kokia mazuma i tam tikra vieta būtų pasikėsinusi  :o, nors prisipažinsiu norėdamas likti objektyvus isbandziau ir  vaziavimo stilius nepatiko ipac posukiuose (pagiriotam geriau nevaziuoti). visi kiti pagal bagaziniu dydzius kaip ir tiko kaip sangyoung ar kaip ten, hyundai ir pan. tačiau dėl visiems aiškių priesčiau nebuvo i juos gilinamasi. Liko GL, Q7, RR Sport, (disko3 ne mano skonio pagal isvaizda), GL atmečiau dėl prastų techninių atsiliepimų o ir siaip buvau nusivylęs jų patikimumu, o apie silber auto aptarnavimo kokybę, tai tyliu. Žmona, spaudė ant Q7, kaip ir gerai, yra pniaumo pakaba, bet kai pamaciau kad jis jei teisingai primenu 30 cm ilgesnis ir bagažinės dydis vos ne 200 ltr maženis pasakiau, kad teks namo projektą keisti ir ilginti garažą, tai pati atsisakė šitos idėjos ;) taigi beliko išklausyti, bambėjimo, kad kam mums tas kebabu kioskas (as sakiau kad sitas pavadinimas jau uzimtas MB G  ;) ) ir t.t. Apibendrinant, pasirinkimu esu patenkintas 110 proc, o ypac po pasivažinėjimo karjere, zmona vasara pavazinėjus viena su vaiku ir begale daiktų, pareiskė kad teks man nuo siol su jos masina vazinėti ir nuo tos nelaimės mane isgelbėjo tik tai, kad jos ofisas senamiestyje ir jos parkavimo vietoje vos troike telpa :) toliau tesiant zmona nusprendė už mane, kad kita masina mano bus taip pat RR Sport, taigi as jau kito pasirinkimo neturiu  :D ir net ji pasakė, kad pirma karta pagalvojo, kad sekanti jos masina gali būti ne BMW. tokis mano gal ne visai logika, o daugiau jausmais vadovaujantis priimtas sprendimas.

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #32 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 17:16:13 »
Žmonai dabar aiškiai trūksta Evoque:)
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs justasRR

  • Laiko patikrinti broliai
  • Gyventojas
  • **
  • Pranešimai: 851
  • Age: 42
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +9/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #33 Įrašytas: Spalio 29, 2013, 17:21:25 »
žinau :) tiesiog sakau jai kad tegu pirma isgaudo vaikiskas ligas o tada galima ir bus isigyti, nes kiek dabar pasiklausiau, tai net atstovai tyliai sako (velniškai graži, bet tik tiek po kolkas). teks matyt feislifto laukti.

Atsijungęs Ec

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 2895
  • Age: 55
  • LR dvasia: +19/-10
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #34 Įrašytas: Sausio 24, 2014, 23:08:40 »
Rinkausi pagal praktiškumą - kad būtų negėda važinėti ir kuo pigesnė eksploatacija, o kuo patikimesnis auto, tuo ji ir pigesnė. Na, aišku buvo ir kainos limitas. x5 nepatiko, nežinau dėl ko, tiesiog nepatiko. xc90 viduje patogus, tik erdvės nėra, sėdi kaip ranka pirštinėje, ir visi xc90, kurius žiūrėjau buvo davaryti, ML'ą apžiūrėjau vieną, nepatiko kaip ir x5, TLC ties kainos limitu, mažai trūko, kad pirkčiau (iki šiol aš turėjau tik vieną žigulį ir tik toyotas), bet įsimylėjau D3, tik baugino eksploatacija. panaršiau po visų markių forumus, ir man padėjo apsispręsti būtent šis forumas. Kodėl? Palyginimui Merso forumas:
-gal kas žinot gerą meistrą varikliui?
-aš žinau vieną gerą XXX, o kas yra?
-netraukia
-man tas XXX nepadarė, šūds
Vienu žodžiu mešlas, jokios techninės informacijos, geriausiu atveju surasi meistrą, kuris vienai pusei forumo geras, kitai- šūds.
Šiame forume specai, ir dėl šio forumo aš savame D3 jaučiuosi žymiai patikimiau ir tarp savų.
LR Discovery 3 TDV6

Kuo geresnis visureigis tuo toliau važiuoti traktoriui :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #35 Įrašytas: Sausio 25, 2014, 19:15:54 »
Šaunu kad atsiranda dar D3 ir apskritai LR mylėtojų:) Na o apie išvardintus mes irgi turim savo nuomonę, todėl ir pasirinkom D3 :D
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Ciid

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 125
  • LR dvasia: +1/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #36 Įrašytas: Vasario 13, 2014, 22:00:57 »
Sveiki
Panašu kad būsiu  dar vienas šio ženklo gerbėjas. Man teko  pasirinkti naujai isigyjama modeli visai neseniai. Anksčiau važinėjau su pirmuoju ML, kalbant apie visureigius (plentinius). ML kiek  paseno morališkai tad prieš mėnesį pavyko jį parduoti ir prasidėjo paieška  naujo visureigio. Atleiskit japoniškų auto gerbėjai bet jos manes niekaip nesugebėjo  įtikti del  dizaino paprastumo, ir labiausiai dėl  važiavimo kokybės.  Volvo XC90 atkrito  dėl variklio drebėjimo, kiek esu bandes  as Volvu visos turi nepageidaujama variklio  vibracija ant laisvu sukiu.  BMW neimponavo  nuo senu laiku. Nors teko girdeti neblogu atsiliepimu apie modelius pagamintus nuo 2007m.  Iš pradžių   buvau apsistojęs ties  ML 164, nes senasis modelis buvo ta masina kuria ilgiausiai teko vazinetis, kaip sakom ji man prilipo.  Bet bandant  pasiziureti  kokia alternatyva galima butu pasirinkti  siam modeliui aptikau   RRS.   Anksciau  kiek tekdavo matyti pravaziuojant RRS palikdavo ispudi pats dizainas, svelniai tarant kiek naglas atrodo.  Tad  nusprendziau isbandyti  si modeli . Kazkokiu   isskirtiniu    reikalavimu nekeliau  pasirenkamam modeliui, bet sis  nustebino vaziavimo komfortu, vidaus ispildymu.   Po keliu bandymu pasivezinti  su ML ir RRS apsistojom ties RRS.
Ir taip  pries savaite isigijom RRS 2007 m  3.6 v8  masiniuka.  Beje  kolkas su  kebuliniais defektais, bet tikiuosi  per  3 savaites  pastatyti ant ratu ir juo megautis.
Gal kartais isvysit ir Vilniuje pazenklintu numeriu HBH 771.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 13, 2014, 22:03:53 nuo Ciid »

Atsijungęs justasRR

  • Laiko patikrinti broliai
  • Gyventojas
  • **
  • Pranešimai: 851
  • Age: 42
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +9/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #37 Įrašytas: Vasario 13, 2014, 22:05:51 »
Sveikinam prisijungus :) numeriai su raidem HBH kelia asocijas su salia palangos esancia istaiga ;)

Atsijungęs Ciid

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 125
  • LR dvasia: +1/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #38 Įrašytas: Vasario 13, 2014, 22:11:11 »
Ne tau vienam. Tik kas blogiausiai, kad  man tas HBH  visiskai ne prie sirdies.  Dar norejau kad butu 686 skaiciai, bet  buk tu paslaugus zmogus, uzleidau  moteriske kuri skubejo ir nukniauke is po noses ta skaiciu kombinacija.

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #39 Įrašytas: Vasario 13, 2014, 22:19:51 »
Sveikas prisijungęs:) Jei Vilnius tai kaip minimum kiekvieną pirmą mėnesio ketvirtadienį darom susimatymą :) Na ir pasivažinėjimai kartais irgi būna... :D
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Ciid

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 125
  • LR dvasia: +1/-0
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #40 Įrašytas: Vasario 13, 2014, 22:23:26 »
Deje ne Vilnius. Utenoj daugiausia vazines. Pats kartas  nuo karto bunu savo parduotuveje Vilniuje.

Atsijungęs gkgiedrius

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 625
  • LR dvasia: +6/-5
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #41 Įrašytas: Vasario 14, 2014, 08:51:45 »
HBH yra ir Molėtų plente važiuojant link Utenos...
LR Discovery 3 TDV6 HSE Java Black
Vilnius

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #42 Įrašytas: Kovo 23, 2014, 07:16:18 »
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs Arvydas

  • Keliautojai
  • Gyventojas
  • *
  • Pranešimai: 866
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +10/-3
  • parketinis TLC
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #43 Įrašytas: Kovo 23, 2014, 07:22:35 »
Toyota ir Afrikoj Toyota :)

Atsijungęs RaimisB

  • Moderatoriai
  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 2704
  • Age: 2020
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +20/-19
    • www.eljunga.lt
Re: kodel žmonės renkasi Land Roverius? :)
« Atsakyti #44 Įrašytas: Kovo 23, 2014, 10:10:36 »

reikia man tokio plugo, gal pstebejot kur parduodama :)
Defender 90 300TDI, Defender 110 TD5
www.eljunga.lt