Autorius Tema: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas  (Skaityti 6399 kartai)

Atsijungęs Dima

  • Moderatorius
  • Dalyvis
  • ****
  • Pranešimai: 38
  • LR dvasia: +0/-0
Sveiki,
 mano Range Rover'iui P38 4.6 benzinas nutiko toks gedimas: pasukus uždegimo raktelį į antrą padėtį  neužsidega "Check Engine" lemputė, nepaleidžia kuro siurblio, nesudirba starterio relė,pasukus į trečią padėtį, aišku nesuka starterio.
Teko labai ilgai pasėdėti prie manualų skaitymo, informacijos ieškojimo per įvairius užsienio forumus. Taigi iš visos tos informacijos supratau, kad tai gan dažnai pasitaikantis gedimas tiek pas dyzelinius, tiek ir pas benzininius variklius.
Pats gedimas gan paprastas: BECM kompiuteris kuris randasi po keleivio sėdyne pameta imobilaizerio apsaugos kodą, kuri turi nusiųsti į variklio bloką EMS, kad užsivestų variklis. Šio gedimo sprendimai yra keli:
1. Transportuoti mašiną traliuko pagalba pvz. i "Sosteną", tam kad prijungti ją prie TestBook'o ir pašalinti šį gedimą. Kai kreipiausi į juos jie pradžioje tiesiog norėjo pririšti mano raktą, ką  šiaip galima pasidaryti ir pačiam. Po mano detalaus paaiškinimo pasakė, kad valanda pas juos kainuoja 198 Lt, kai pasakiau, kad tai poros minučių darbas, jie į tai vis tiek nekreipė dėmesio ir davė suprast, kad kainuos tiek pat.
2. Pasikeisti BECM kompiuterį už didelę sumą pinigų ir po to tokią pačią didelę sumą investuoti į jo pririšima prie sistemos. Tokių atvejų irgi radau skaitydamas, žmonės per nežinojimą pasikeisdavo visą kompą.
3. Parsisiųsti sinchronizavimo adapterį už 150-200 eur ir atlikti viską pačiam.

Taigi aš pasirinkau 3 variantą ir susitvarkiau pats. Šiuo klausimu galiu padėti ir Jums.
Mano adapteris tinka: Range Rover P38 4.0 arba 4.6 GEMS tipo varikliams pagaminimo data nuo 95 iki 99 metų. Esu skaitęs, kad padėjo ir 2000 - 2001  metų, bet čia jau bandymo būdu.
Aš randuosi Kaune. Tel. 8 67vienas 7trys trys66



Atsijungęs Bajoras

  • Administratorius
  • Senbuvis
  • *****
  • Pranešimai: 349
  • Age: 43
  • location: Kaunas
  • LR dvasia: +0/-0
  • Forumas - mūsų virtualus garažas ir namai :)
    • GPS meistras
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #1 Įrašytas: Rugsėjo 13, 2012, 16:25:51 »
Nu va, puiku, Kaune jau šiuo klausimu turime pas ką kreiptis ;)
Svarbu viskas pavyko :)
Specializuota parduotuvė Kaune Jonavos g. 204a ir internete www.gpsmeistras.lt
WiFi kameros. Registratoriai

Atsijungęs ZaliasRR

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1222
  • location: VILNIUS
  • LR dvasia: +13/-1
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #2 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2012, 21:40:36 »
netaip daznai nulekia sinhronizacija dazniausiai kalti patis savininkai (nusedes akumas,netvarkingos spinos,uzpiltas BECM) ir greiciausia jusu pretaisas veiks tik su benzininiais iki 99m su Luko Sagem sistemom
www.landrovergarazas.lt Range Rover p38 Ex, Range Rover L322

Atsijungęs ktuktu

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 220
  • location: Vokietija
  • LR dvasia: +2/-0
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #3 Įrašytas: Rugsėjo 16, 2012, 19:38:37 »
netaip daznai nulekia sinhronizacija dazniausiai kalti patis savininkai (nusedes akumas,netvarkingos spinos,uzpiltas BECM) ir greiciausia jusu pretaisas veiks tik su benzininiais iki 99m su Luko Sagem sistemom

Cia gaunasi mazdaug taip: jei zinotum kur kristum, pasidetum pagalve. :) Juk zmogau negali zinoti kada kas tam automobiliui gali atsitikti.

Atsijungęs Dima

  • Moderatorius
  • Dalyvis
  • ****
  • Pranešimai: 38
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #4 Įrašytas: Rugsėjo 17, 2012, 10:26:05 »
netaip daznai nulekia sinhronizacija dazniausiai kalti patis savininkai (nusedes akumas,netvarkingos spinos,uzpiltas BECM) ir greiciausia jusu pretaisas veiks tik su benzininiais iki 99m su Luko Sagem sistemom

Gal mes gauname informacija is labai skirtingu saltiniu... siaip iejus i bet kuri LR foruma, rasi aprasyta sia problema ir praktiskai kiekvienas vartotojas yra su ja susidures. Ir pagrindine priezastis buna ne kaip tu sakai (nusedes akumas,netvarkingos spinos,uzpiltas BECM),nors del siu priezasciu tai irgi atsitinka, o tai, kad gamindami si modeli, jie negalvojo, kad siai dienai bus tiek daug irenginiu skleidzianciu trukdzius ta pacia banga kuria viekia musu signalizacijos imtuvas su savo ypatingai jautria antena.
Pakeitus si imtuva i naujo tipo sios problemos dazniausiai pasibaigia.

Atsijungęs Saulius Saulius

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 9
  • Age: 48
  • location: Taurages raj.
  • LR dvasia: +1/-0
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #5 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 12:40:59 »
Yra variantu kai toks sinchronizavimas nepadeda, bet as padeti galiu.
Saulius Motors Ltd, Evo Remap +37067438949 . Skype evo_remap . www.evoremap.co.uk

Atsijungęs JONUX

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 5
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #6 Įrašytas: Gegužės 26, 2014, 23:08:17 »
Sveiki RR broliai, sugedo mano RR (sostenos "meistrai"  nustatė ECM kompiuterio gedimą) . Gal yra koks meistriukas Kaune, kuris galėtu pagydyti mano RR P38 2,5 dyzel. O nutiko tai žiema bevažiuojant sustojo RR, galvojau susalo dyzelis. pora kartu bandžiau užvesti bet nesuko starteris. Išėmiau starterį ir pas elektrikus suremontavau.  Dabar suka bet neužsikuria, išmeta juodą dūmą ir iškart užgęsta.

Atsijungęs ZaliasRR

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1222
  • location: VILNIUS
  • LR dvasia: +13/-1
Re: Range Rover P38 BECM kompiuterio ir variklio bloko EMS sinchronizavimas
« Atsakyti #7 Įrašytas: Gegužės 27, 2014, 22:03:59 »
Vilniuj padeciau  :) jai be masinos jokios garantijos 100 %  ;) Pabandik ukiskai  nuo siurblio nuimt virsutini dangteli ir su ranka duot gaza ar uzsives ? butu aiskiau gedimas  :)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 27, 2014, 22:10:44 nuo ZaliasRR »
www.landrovergarazas.lt Range Rover p38 Ex, Range Rover L322