Autorius Tema: Freelanderio vaziuokle  (Skaityti 55313 kartai)

Atsijungęs Zemaituks

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 107
  • LR dvasia: +1/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #75 Įrašytas: Gegužės 07, 2016, 18:04:34 »
Sveiki,masina rieda pobiski tai ir nebeapsilankau cia.Va viena beda tai islindo nebeveikia kondicionierius is po ziemos.Vakar  kai teko pasivazinet  visa diena su masina tai  pasilgau sios paslaugos.Tai siandiena  nulekiu kad pripildytu  tai  ragas ,kazkur praleidzia .Tai  taip ir palikau iki pirmadienio reiks varyt  ieskot slieku.

Atsijungęs Linusas

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 5
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #76 Įrašytas: Rugpjūčio 18, 2016, 14:56:16 »
Sveiki, naujokas čia 😊 o kaip su tom trim lemputėm degančiom? Nes ir pas mane dega ir kompas man nepanaikina klaidų, sakė dešinėje gale su stabdžiais kažkas negerai. Pakeitė viską, bet vis tiek dega panelėje.

Atsijungęs ZaliasRR

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1222
  • location: VILNIUS
  • LR dvasia: +13/-1
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #77 Įrašytas: Rugpjūčio 18, 2016, 18:32:36 »
o davikliu greicius su kompo ziurejo ?
www.landrovergarazas.lt Range Rover p38 Ex, Range Rover L322

Atsijungęs Linusas

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 5
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #78 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2016, 11:30:37 »
Šito nežinau. Bet šiandien vežu mašiną į servisą, tai tegul žiūri. Pradėjo juodą dūmą mesti kai gazo duodu ir netraukia į kalną. Kai žiemą žmonos tėvas atidavė tai viskas gerai buvo, o dabar pradėjo bėdos lysti jau užkniso juodai, o dar pinigų po atostogų nėra... va pasiguodžiau biškį 😥

Atsijungęs AndriusC

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 267
  • Age: 47
  • location: Vilnius
  • LR dvasia: +4/-0
  • LR Disco2; MB G 320
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #79 Įrašytas: Rugpjūčio 22, 2016, 22:27:04 »
Gerbiamasis, kiekvienas am, o ypac visureigis, o ypac LR reikalauja kantrybes, ziniu ir demesio  ;D, jei viena is siu punktu praleidi, tada tavo augintinis LR spradeda kainuoti DH pinigu, o jei dar nezinai pas kokius meistrus reikia ji gyditi (zionoma jei nemoki pats), tada ne tik pinigu nebus po atostogu, bet ir atostogu tikrai nebebus  ;D tai gi, labai neblogas patarimas butu vadovautis trimis mano isvardintais punktais ir paprasyt forume esanciu meistru pagelbeti tau :D
Sekmes :D

Atsijungęs Linusas

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 5
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #80 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2016, 12:45:37 »
galvoju atsakysiu apie remontą. dūmino ir netraukė dėl to, kad kažkokios interkulerio šlangelės buvo nusidėvėję. pakeitė ir dabar traukia ir nedūmina  :) dar plius buvo keistas kalimas prie variklio, tai surado kad kažkoks "škyvas" sugedo. pakeitė naują (95 eur) ir dingo garsas.
AndriusC - čia mano antra mašina, ir dėja aš pats beveik nieko nesuprantu apie mašinas ir labai man gaila pinigų kišti į jas  :-[ remontuoju jau tik tada, kai būna visiškai blogai. gėda prisipažinti, bet net rankos nekyla pakeisti lemputės perdegusios artimų šviesų (jau apie dvi savaites)...
IŠVADOS: aš labai negeras šeimininkas ir turbūt man tik su troleibusais važinėti  :'(

Atsijungęs ZaliasRR

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1222
  • location: VILNIUS
  • LR dvasia: +13/-1
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #81 Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2016, 21:10:39 »
jai motoras bmw 2,0 ir naujas skivas uz 95 tai ilgai netarnaus geriau srote ieskot gero nauduoto !
www.landrovergarazas.lt Range Rover p38 Ex, Range Rover L322

Atsijungęs Zemaituks

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 107
  • LR dvasia: +1/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #82 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2016, 09:39:25 »
Sveiki,masiniokas vaziuoja kaip ir laisvo laiko stygius yra tai ir nebeuzsuku  I foruma .Maciau  kazkas klause del lempuciu ,tai  vis dar niekaip nepriejau  prie sios bedos , tebedega :)
 Dabar  islindo  tokia  beda siokia tokia.Ryte  arba diena  kai ilgiau masina pasistovi  nebeuzsiveda is  vieno pasukimo,kaip seniau .Reikia kartais  3~4 kartus pararinti. Zvakes vakar pakeiciau  I Platinines "Beru" tai syrit  ta pati beda,benzino yra :) Kas galetu buti ,ziema arteja :(

Atsijungęs Ec

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 2895
  • Age: 55
  • LR dvasia: +19/-10
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #83 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2016, 09:54:18 »
Čia jau nebe važiuokė :)
LR Discovery 3 TDV6

Kuo geresnis visureigis tuo toliau važiuoti traktoriui :)

Atsijungęs VMatas

  • Administratorius
  • Gyventojas
  • *****
  • Pranešimai: 5407
  • LR dvasia: +38/-6
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #84 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2016, 10:30:13 »
Marš į variklio skyrelį :)
L319 V6 HSE Bonatti Grey
neVilnius

Skype: vmatas

Visureigio išskirtinė savybė - užstrigti vietoje iki kurios neprivažiuoja kiti automobiliai :)

Atsijungęs Zemaituks

  • Senbuvis
  • ***
  • Pranešimai: 107
  • LR dvasia: +1/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #85 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2016, 08:09:16 »
Sveiki,vis uzmirstu parasyti.Kai vazinejaus su kardanu,masinai neisibigejus  ir ijungus aukstesne pavara nebudavo tokio rarejimo,na o dabar kai  nuemiau kardana ,tai neisibigejus  ir ijungus aukstesne pavara tai raria ,bet kai  vaziuoji   greiciau  ir jungineji pavaras  rarejimoo near .Kokios bedos ?

Atsijungęs andrius1986

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 17
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #86 Įrašytas: Lapkričio 24, 2016, 11:22:48 »
Ne nieks neuzsidega ,pas manes skydelije dega (TC), nuokalnes ir abs .Vis niekaip nerandu  laiko nuvaziuot diagnostika pasidaryt ,kad numestu tas klaidas.
Pas man irgi buvo tapat beda o problema buvo stabdziu zarnelese jos buvo uzbrinkusios skystis silpnai pratekedavo

Atsijungęs Gintarazz

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 8
  • location: Klaipeda
  • LR dvasia: +0/-0
Re: Freelanderio vaziuokle
« Atsakyti #87 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2019, 16:08:15 »
jo,,,,, Zemaituks pavaro .  skyrelis geras cia , o ir vaikis su nuotaika .-))))   

 zvengiu jau kokia valanda -)))