Techninis skyrius > Kėbulo skyrius

Stiklo klijai

(1/4) > >>

justasRR:
Sveiki,
Iškilo reikalas priklijuoti (ne LR) automobiliui priekinių farų skiklus priklijuoti pri sviesiai pilko rėmelio. Problema, kad visi kurie uzsiima langu keitimu dirba su juodos spalvos klijais. Buvau Wurth, irgi pasiūlė tik juodos spalvos. Pries tai buvo, matomai pataisymui, paklijuota su juodos spalvos - atrodo baisiai. Gal kas esat susidūrę su bespalviais ar sviesiai pilkos spalvos klijais stiklo klijavimui? gal galima kazkoki silikoną panaudoti, tik klausimas ar neišleks stiklas gerai pastabdzius?

RaimisB:
wurte yra silikonas-klijai, buna juodi ir balti, tai su baltu kemperiui faros stikla klijavu, laiko. Šiaip labai prilimpa, tik neišsitepliok, ba nebeišsiplaus rubai :)

Ec:
Jei naudoti skaidrų silikoną, tai būtinai turi būti neutralus, ne rūgštinis. Neutralus nereaguoja su jokiais paviršiais o laiko labai gerai, su tokiu pas mane prie medžio stiklai priklijuoti gal 20m2 iš vėjuotos pusės, tai tokia burė visus škvalus atlaikė, Aišku čia ne faros stiklas, bet vis variantas

justasRR:
Vistik wurth parduotuvė savanorių prospekte pagelbėjo, gavau skaidrių klijų.

Mariusf:
Prie progos Justai įmesk foto klijų pakuotės.Nes man greitu laiku teks farą ardyti, kad žinočiau kokių klijų reikia.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

It appears that you have not registered with Lietuvos Land Rover forumas. To register, please click here...
Eiti į pilną versiją