Autorius Tema: L322 Keli klausimai.  (Skaityti 1648 kartai)

Atsijungęs Razed

  • Naujokas
  • *
  • Pranešimai: 9
  • LR dvasia: +0/-0
L322 Keli klausimai.
« Įrašytas: Kovo 25, 2018, 10:10:02 »
Sveiki, pagaliau isigijau RR l322 3.0d 2004, turiu keleta klausimu.
1.Prieš tai turejau p38 modeliuka, vis ieškojau galimybes pačiam tureti diagnostika, kad galečiau pasidaryt viena kita smulkesni darba pats, tačiau nieko tinkamo nepavyko rasti. Tai įdomu kaip yra su l322? Turiu BMW INPA kabeli kuri naudojau ne vienam BMW ir viskas veikia puikiai, kadangi šitos kartos RR gamino bmw galvoju gal ir šitam modeliukui jis tinka? O gal ka turit pasiulyt įsigyt? Nes Vilnius kitam Lietuvos gale, o aplink meistriuku kurie draugautu su LR yra labai nedaug :)
2. Dega akumuliatoriaus simbolis, prieš perkant patikrinom krovima, viskas gerai, todel labai demesio nekreipeme. Klausimas kodel ji galetu degti? Aišku čia gaunasi burimas iš kavos tirsčiu, reikia žiureti klaidas, tačiau gal RR turi kokia dažna problema ir pirma reiketu patikrinti ja?
3. Automobilis pas mane su naujasniu ekranu (Liečiamas ekranas), yra TV funkcija, bei papildoma kamera kuri buvo naudojama off road (Pačios kameros lizde nera, gal kur rasiu numesta o gal nera...) Tačiau klausimas butu toks, daug reikalu pajunkti galine kamera ? Žinau,kad jos ejo tiesiai iš gamyklos, tačiau mano 2004 galo, tai turbut dar i jas nedejo. Daug reikalu butu orginalia pajunkti?
4. Parktronikai, įjungus supypsi ir blykčioja parku lempute, reikes ieškoti kurie neveikia. Tačiau įdomu ar yra kur nors koks indikatorius, o gal per ekrana funkcija kad rodytu atstuma ekrane? Arba šiaip koks indikatorius? Ar tik pagal garsa galima orentuotis?
5. Ne toks svarbus klausimas bet įdomu :D Pas mane tikrai nebloga komplektacija, šildomos visos sedynes, vairas šildomas, H/K ir t.t Bet įdomu ar pirmieji l322 buto autobiography? nes ant galo rašo VOGUE, tačiau virš jo dar yra lipdukas autobiography (kažkaip į turgini nelabai panašus), liptukas toks tipo ranka rašytas ir ilgis labai panašus į VOGUE. Įdomu todel, kad jei ne orginalas, lupsiu laukan, kažkaip aš ne už tai, kad automobilis butu apkrautas tuom, kas jam nepriklauso, bet jei orginalas, tikrai paliksiu :) Nežinau gal kur internete gaima komplektacija pagal VIN patikrinti ?
AČIŪ.
P.S Kai sutvrakysiu keleta bug'u ir priregistruosiu, atrades laiko sukursiu tema :) Gal kam bus įdomu.

Atsijungęs Edgaras

  • Gyventojas
  • ****
  • Pranešimai: 1150
  • Age: 39
  • LR dvasia: +6/-1
  • Žalia Diskoteka
Re: L322 Keli klausimai.
« Atsakyti #1 Įrašytas: Kovo 26, 2018, 10:35:35 »
2. Žiūrėčiau generatorių.
4. Atatumo niekda originalai nerodo. Tik aftermarket.
5. Komplektacija galima tikrinti pagal VIN: autoDNA, dmv.org ir krūva kitų bet senesniems gali jos detaliai ir neparodyti. Jeigu originalus lipdukas VOGUE, vaidnasi ir buvo ir yra VOGUE, o ne VOGUE Autobiography. Sildomos sedynes, H/K, Vogue ėjo kaip standartas, šildomas vairas galėjo būti papildoma opcija.
LR Discovery 3 TDV6 HSE Tonga Green 
- Kaunas -